הוראות למצבי חירום

הוראות למצבי חירום
פורסם בתאריך :12/17/2018

סיכונים ומצבי חירום עשויים להתרחש בכל עת ללא הודעה מוקדמת. מצידך, אספנו את ההוראות לטיפול בשעות החירום השונות בהתאם להנחיות העורף.

מה אני יכול לעשות ולהתחיל היום?

יש לצפות בציוד חירום, הכולל: תקשורת, מטען נוסף / נייד, תאורת חירום, מסמכים חשובים, תרופות, מים, מזון משומר, ערכת עזרה ראשונה, מטף כיבוי, ציוד אחר שמשפחתך זקוקה לו.

חומרים מסוכנים:

חומרים מסוכנים סביבנו נוכחים בחיי היומיום והם חיוניים להפעלת הבית והמפעלים. דליפת חומר מסוכנת עלולה לסכן את אוכלוסיית האזור. אם היינו יודעים את ההוראות האלה ופועלים עליהם במהלך האירוע, אז אנחנו יכולים להגן על עצמנו.
הוראות כיצד לפעול כאשר דולף חומרים מסוכנים:
עבור אלה בתוך בניין - להיכנס לחדר בטוח, מקלט או חדר פנימי עם קירות חיצוניים מינימלי, חלונות פתחים. החלונות חייבים להיות סגורים ומיזוג אוויר (מיזוג אוויר ומערכת טיהור בחדר הבטוח או מחסה)
  עבור נוסעים ברכב - לכבות את המזגן, לסגור את החלונות ולהתרחק מהמקום.
למי בחו"ל - גישה לחדר פנימי בבניין הסמוך. בכל מקרה, להישאר בתוך הבניין הוא טוב יותר מאשר להישאר בחוץ.

שיגור טילים וטילים:

לכל אזרח (לפי אזור מגוריו) יש אזור הגנה וזמן של זמן להגיע למקלט שיסייע לו במקרה חירום כדי להגן על עצמו. אזורי הגנתי נקראים אזורים גיאוגרפיים במדינה, על ידי הוספת מספר.
שטח - מוקדש הוראות חיים שגרתיות (עמידה במחקר ואחרים)
מספר - מותאם אישית כדי לקבל אזהרה באמצעות טלוויזיה, אינטרנט, טלפון סלולרי ועוד.
כאשר אתה שומע את הסירנה, עליך להיכנס לאזור בטוח בתוך פרק הזמן שהוקצה לך, על פי ההוראות הבאות:
אלה בתוך הבניין - חייבים להיכנס לחדר הבטוח בבית, לחדר הבטוח על הרצפה, למקלט, לחדר המדרגות או לחדר הפנימי ולסגירת הדלתות והחלונות.
אלה הנמצאים בחו"ל, בשטח בנוי, חייבים להיכנס לבניין או למקלט סמוך. באזור פתוח, אתה צריך לשכב על הרצפה ולהגן על הראש בידיים.
הנוסעים במכונית חייבים לעצור בצד הדרך, לצאת מהמכונית ולהיכנס לבניין או למקלט סמוך. אם לא ניתן להגיע לבניין או למקלט, צא מהרכב, שכב על הרצפה והגן על הראש בידיים.
אתה חייב להישאר באזור בטוח במשך 10 דקות כדי לתפוס מקלט בבטחה של טילים ושברי התנגדות.

רעידת אדמה:

באזור שלנו היו רעידות אדמה הרסניות ועוד רעידת אדמה חזקה היא רק עניין של זמן. כאשר מתרחשת רעידת אדמה, "השטח הפתוח הוא האזור הבטוח ביותר", אחרת העדיפות היא כדלקמן:

בעת שהייה בבניין:

  1. אם אתה יכול לצאת מהבניין במהירות, לקחת אותם אל שטח פתוח.
  2. אם אין אפשרות לצאת מהבניין, היכנסו לחדר הבטיחות והניחו את הדלת פתוחה.
  3. אם אין חדר בטוח זמין, לקחת אותו אל המדרגות אם אפשר.
  4. רק אם אתה לא יכול לעשות את זה, לחפש מקום בטוח להמשיך ביציאה של הבניין. מתחת לרהיטים כבדים, או לשבת על האדמה באופן צמוד לקיר הפנימי.
בעוד בחו"ל, להישאר בחוץ להתרחק מבנים, גשרים ועמודי חשמל.
בעוד על החוף, עליך להתרחק החוף מחשש הצונאמי. חייב לזוז מיד למרחק של כ 1 ק"מ, ואם זה לא אפשרי - צריך לעלות לגובה המתאים לגובה של ארבע קומות.
כאשר אתה במכונית, עליך לכבות את המכונית ולהישאר בפנים. אסור לעצור בגשרים ובצמתים.

התנהגות נכונה לאחר רעידת האדמה:

אם אתה עדיין בתוך הבניין, אש או כל שקע חשמל (כולל טלפון סלולרי) אסורה מחשש פיצוץ בעקבות דליפת הגז.
יציאה מהבניין והשהייה באזור פתוח מחוץ לבניינים.
לפני היציאה מהבניין, עליך לסגור את ברז אספקת גז הבישול ואת שסתום החשמל הראשי בדירה.
תקוע מתחת להריסות:
אם בסביבה הקרובה שלך הם לכודים מתחת להריסות, להשתמש בהם באופן רציונאלי, עם כלי בית להרים חפצים כבדים כגון שקע או מקל ברזל. לספק עזרה ראשונה ככל האפשר.

רעידות אדמה:

להיות מוכנים לזעזועים נוספים - הם מתרחשים מספר דקות או ימים לאחר רעידת האדמה הראשונה עלולה לגרום להתמוטטות מבנים. אין להיכנס למבנים פגומים לאחר רעידת האדמה, אלא כדי להציל חיים.
כיצד להתכונן לרעידת אדמה?

יציבות המבנה:

הדרך היעילה ביותר למנוע נפגעים ופגיעה ברכוש היא לוודא כי הבית שאתה גר יכול לעמוד רעידות אדמה, כסטנדרט במדינה. מומלץ לבצע בדיקה על ידי מהנדס בניין מוסמך, מבנים הכוללים חדרים בטוחים העמידים יותר לזעזועים. מבנים שנבנו לפני 1980 לא נראה עומד בסטנדרטים סטנדרטיים יש לחזק בהקדם האפשרי. ממשלת המדינה מסייעת לחזק את הבניינים באמצעות התוכנית המפורטת של המדינה.

הכנה לבית:

רוב הנפגעים במהלך רעידת האדמה נגרמים על ידי קריסה של מדפים חפצים כבדים, מ שברי זכוכית, שריפות ודליפות גז. הימנעו מלהתקין מדפים, טלוויזיות, מזגנים ומדחסי אוויר מעל והמשפחה, ושמירה על חיבורם לקיר. מומלץ להכין מזון, מלאי מים למקרי חירום, ערכת עזרה ראשונה, רדיו ותאורה, ציוד לילדים ומסמכים נדרשים.

אימון משפחתי בסיסי:

שזוהו מראש, בהשתתפות בני המשפחה ועל פי ההנחיות המפורטות לעיל, מקום בטוח בבית וכן במקום העבודה אשר Stantgulwn לו כאשר רעידת אדמה: למשל, / המדרגות ממ"ד בבית המורכב קומות או פתוח באזור בית הקרקע או u

הצטרף לרשימת התפוצה