נוער ונערות

נוער ונערות
פורסם בתאריך :12/17/2018

יעדי התכנית: העצמת הצעירים, העידוד לצעירים בתחום הפיגור והייצור, הגברת הביטחון העצמי, התקשורת והיחסים החברתיים בקרב הצעירים. הצוות המקצועי של התכנית פועל באופן אינדיבידואלי וייחודי בהתאם לצרכי הצעירים.
עובד סוציאלי וחברתי מועסק בסעיף זה לתכנון וליישום פרויקטים לבני נוער בגילאי 18-18 ולצעירים בני 18-25, כפרטים או בקבוצות, שאינם משולבים במסגרות פורמליות או סובלים מהפרעות שמפריעות למעבר של קבוצת גיל זו כראוי. ולחזק את השייכות ולהעלות את המודעות בקבוצת גיל זו ולעדכן את יכולותיהם ואת האינטגרציה שלהם כאבן פינה וחשובה בחברה ולתת להם חלופות בריאות.
הסדנא מספקת קורסים וסדנאות לצעירים ולבנות בנוסף לתוכנית "תנאי": מסגרת חדשה שמטרתה לשרת 60 צעירים וצעירות בגילאי 13-18 במצוקה לשפר את תנאי המתבגרים ולעזור להם להתמודד ולהתמודד עם האתגרים של קבוצת גיל זו עם השינויים והבעיות של ההתפתחות לשפר את הקשר עם הקהילה והקהילה שלהם ולשפר את הביצועים המשפחתיים והקהילתיים שלהם. צוות התוכנית כולל: מנהל, עובד סוציאלי, שלושה מדריכים וחברים מקצועיים אחרים. התוכנית פועלת ארבעה ימים בשבוע בין השעות 13: 00-19: 00.
המחלקה צופה קדימה ומתכננת לבנות תוכניות מקיפות לקטגוריה 18-25 בשנה הקרובה.
המרכז מטפל בהורים עם היכולת לשנות ולשפר את תפקודם בעבודה, על מנת לשקם את הקשר עם הילד ולשפר את ביצועי ההורים.
"מעגל מעגל הנערים והנערות":
האם מסגרת של 12 צעירים וצעירות בשלב המשני שבו נפגשת קבוצת הנשים הצעירות פעם בשבוע, מלווה בעובדת סוציאלית ובמדריכה, כמו גם בקבוצת הנוער, בה כל קבוצה נמשכת שנה.

הצטרף לרשימת התפוצה