מחלקת בריאות

מחלקת בריאות
פורסם בתאריך :12/14/2018

מנהל מחלקת הבריאות: חגאזי חגאזי 
הוא מנהל מחלקת בריאות וטרינר הכפר שעובד באופן קבוע על פיקוח וטרינריה, כמו גם בעיות בריאותיות שונות ובדיקה של מוצרים מן החי בכלל צורותיה ומניעה של מחלות זיהומיות שונות.
עבודות הליבה כוללות:
1. כללי: בדיקה ותחזוקה של מוסדות הכפר וציבוריים, כגון בתי ספר וגני ילדים מנקים, גם במח' מעת לעת כדי לבחון מי שתייה על מנת להבטיח מתוקים היצע ללא מים פתוגנים.
2. שימור הסביבה בכפר באמצעות איסוף הארגון פסולת באמצעות קבלן והובל לבית למתחם פסולת מחוץ לכפר, כמו גם את הקמפיינים המחלקים להשמיד חרקים מזיקים ומכרסמים ועשבים מעת לעת.
3. הרפואה הווטרינרית: איפה הוא עובד כדי לשמור על בריאות הציבור והם מעורבותם של הרפואה האנושית בעיקר בנושאים של מחלות זיהומיות המועברות מבעלי חיים לבני אדם, ומחלות וָוִי בעיקר, המהווה את החנות הראשונה בנושא זה, כמו גם מחלקת פיקוח וטרינרי על בחינה של מוצרים מן החי בכלל צורותיה חנות בכפר בשיתוף עם עיריות ומועצות שכנות כדי לשמור על שלומם של האזרח.
4. מקצועות: על ידי חוק רישוי מקצוע, ישנם מקצועות לא יכול לעבוד ללא רישיון מקצועי, בהתאם להתפתחות תנאים מיוחדים עבור כל מקצוע בהשתתפות המשטרה ומשרד העבודה, המשרד לאיכות הסביבה, משרד החקלאות ואת מכבי האש.

הצטרף לרשימת התפוצה