יחידת קצין זמן קצוב

יחידת קצין זמן קצוב
פורסם בתאריך :12/14/2018

 המטרה הגבוהה ביותר של קצין זמן קבוע במועצה המקומית היא לצמצם את מספר הנשירה בכפר ולהביא את התלמידים בחזרה לבית הספר עד שיסיימו את הקריירה החינוכית והחינוכית שלהם.
קצין זמן קבוע הוא יחידה באגף הידע של המועצה המקומית מזרעה. פירוש הדבר
 היחידה מיישמת את חוק חינוך חובה במשרד החינוך בשנת 1949 בכל גני הילדים ובתי הספר בכפר. חוק זה תקף לכל הגילאים מגיל 3 עד 16, מגן עד כיתה י 'ובכמה מדינות עד כיתה י"ב. מספר שנות החובה הוא 13 שנות לימוד, 3 שנים בגן ובגן, ו -10 שנים מכיתות א 'עד י'.
קצין המטה במועצה המקומית אחראי לטיפול בדליפת תלמידים מבית הספר והחזרתם לבית הספר או חיפוש מסגרת חינוכית מתאימה נוספת. מכשיר זה כולל גם מעקב אחר אבחון וטיפול של תלמידים החשופים לדליפה, היעדרות תכופה ועיכוב וטיפול בבעיותיהם וחיפוש אחר מסגרת חינוכית מתאימה. אבחון התהליך הטיפול והמעקב כוללים תיעוד והקלטה של ​​נתונים ונתונים, כדי שנוכל לעקוב אחר התקדמותו החינוכית וההתנהגותית של התלמיד.
חבר סגל קבוע שומר בקביעות על תלמידים בבית הספר ומקטין את הסיכון לנשירה בסיוע ומעורבות של הצוות החינוכי והחברתי, העובדת הסוציאלית, הפסיכולוגית והחוג לענייני חברה. שיטות האבחון והטיפול נערכות במפגשים משותפים עם מחנכי הכיתה ועם הצוות החינוכי בבית הספר ולאחר מכן הקבוצות האחרות.

הצטרף לרשימת התפוצה