דבר ראש המועצה

דבר ראש המועצה
פורסם בתאריך :11/29/2018

 
אחרי תקופת 5 שנים מוצלחות חזרתי לראשות המועצה המקומית מזרעה לפי רצון ובקשת תושבי הכפר להמשך העבודה החרוצה והרצופה למען טובת הכפר והתושבים ומכאן אני מודה לכל תושב שהעניק לי אמון ותמך במועצה מקומית מזרעה היום אנו מתחילים מסע חדש ביישוב שאנחנו  בונים ביחד ואני רוצה להודות לתושבינו מזרעה לשיתוף הפעולה שלהם לתמיכתם בפרוייקט התחבורה הציבורית תהרחבת הכבישים כשכולם עזרו והעניקו אמון למועצה פקח על תהליך הפיתוח בעיר העתיקה ושכונת אלואדי ופיתוח אזור התעשייה והרחובות הראשיים.והשכונה החדשה
אנו מבטיחים לכם להגשים את הפרוייקטים החשובים ביותר וחלוקת קרוב ל 500 יחידות לדיור לזוגות הצעירים ובעלי צרכים מיוחדים לפי מכרזים וזכאויות בפיקוח המועצה המקומית עם הנהלת מקרקעי ישראל והפרוייקט ממשיך הלאה כשהמועצה המקומית תיכננה לשווק 500 יחידות נוספות בשנים הקרובות וזה על אף כל התנאים הכלכליים הקשים שאנו עוברים כל שנה בשל צימצום תקציבים במגזר הערבי.
מכאן אני קורא לתושבי מזרעה להתאזר בסבלנות ולאפשר לזוגות הנזקקים שסובלים ממצוקת דיור בבחירת השוברים ואנו נעניק לכל צעיר וצעירה שובר דיור בעתיד הקרוב.
מכאן אני מבשר לכם שהמועצה המקומית מזרעה הצליחה בתקופה האחרונה לפרוע את החובות של המועצה לפי תוכנית הבראה תהצלחנו לפרוע קרוב ל90% מהחובות.
פנינו מופנות לפיתוח שיכול כל אזרח לראות בתחום הלימודים והספורט, הרווחה, בניקיון ואיכות הסביבה ובתשתיות ובניית מוסדות ציבוריות. ומבין החשובים הקמת גני ילדים , הקמת והרחבת חטיבת הביניים ואישור הקמת בית ספר חטיבת ביניים בשכונה המזרחית בניית קירות מגן ועוד.
מועצה מקומית מזרעה בהנהלתה הנוכחית ובכל צניעות הצליחה לאחרונה לאמץ ולהקים פרוייקטים חברתיים לטובת היישוב ומביניהם:

פתיחת גני ילדים בהנהלת המועצה
פתיחת פרוייקט הגנת הסביבה.
פתיחת אגף ספורט ונוער
הכשרת מתנדבות לעבודה קהילתית בכפר
פיתוח יחידת הבטיחות בדרכים
פיתוח אגף המלחמה בסמים ובאלכוהול
פיתוח אגף היישוב הבטוח (מזרעה כפר ללא אלימות)
חלוקה, הקמה, מיספור ומתן שמות לרחובות.
פיתוח יחידצ הטיפול הפסיכולוגי
פיתוח יחידת קידום הנוער
להפוך את הקרקעות החקלאיות לאזורי בנייה.
עובדים למען פיתוח מפה מבנית לכפר והרחבת גבולות הכפר
בניית בית הקשיש
בניית בית הקברות הצפוני החדש.

קבלת רישיון לבניית מרכז טיפוח וגן רב תחומי
אנו רואים שכל התושבים ללא יוצא מן הכלל יש להם את תפקידם המוסרי והכלכלי להגשמת המטרות בבואם לפרוע את המיסים במועד כך שהם תרמו בעליית אחוז הגבייה והתנהגות חכמה זו מעידה על עזרת אנשי הכפר בפיתוח ובשגשוג הכפר.
ומכאו אני מודה לתושבי מזרעה שמעניקים את העצות והעידוד בכדי מזרעה תישאר דוגמה לחיקוי.
אני מודה לתושבי מזרעה על היחס הטוב ודו הקיום וקבלת האחר ומתן אמון במועצה ובראש המועצה וכל צוות העובדים.

בכבוד רב
אחיכם פואד עווד
ראש המועצה המקומית

הצטרף לרשימת התפוצה